Sprzedaż

Rozwój naszej firmy zawdzięczamy także świetnym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi. To między innymi dzięki nim wytrwale budujemy naszą pozycję na rynku.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną ofertę na produkty następujących firm:

 

logosnew

Microsoft

Potentat rynku informatycznego, którego oprogramowanie znaleźć można praktycznie wszędzie – od prostych stacji domowych po zaawansowane rozwiązania biznesowe. Nasze kompetencje w obsłudze technologii Microsoft potwierdzone zostały certyfikatem Microsoft Gold Partner, który pozwala nam na zaoferowanie Państwu atrakcyjnej oferty cenowej na produkty z rodziny Microsoft.

Posnet

Posnet to niekwestionowany lider rynku fiskalnego w Polsce. Rozwiązania Posnetu charakteryzują się nowatorstwem i dynamicznym dostosowaniem do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Mając na uwadze te dwa powody, zdecydowaliśmy się zacieśnić naszą współpracę i zaoferować Państwu szereg niezawodnych rozwiązań w korzystnych cenach.

Comarch

Comarch to wiodący producent oprogramowania, którego oferta obejmuje między innymi systemy klasy ERP, finansowo-księgowe i systemy CRM. Z oprogramowania Comarch korzysta już ponad 40000 firm w Polsce i za granicą. Dzięki owocnej współpracy, m.in. przy projekcie elektronicznej recepty RX24, postanowiliśmy dołączyć do strategicznych partnerów Comarchu i zaproponować Państwu ciekawą ofertę związaną ze sprzedażą i wdrażaniem produktów tej krakowskiej firmy.

Dell

Rozwiązania IT firmy Dell są znane na rynku ze swojej niezawodności i wysokiej jakości usług serwisowych. Oferta tej firmy obejmuje wszystkie zagadnienia związane z technicznym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa – od komputerów przenośnych, przez terminale, stacje robocze, po zaawansowaną technologię serwerową. Wieloletnia gwarancja i krótki czas reakcji na wszystkie problemy sprzętowe sprawiają, że warto przyjrzeć się bliżej ofercie Della. Te powody zdecydowały, że w kwestiach związanych ze sprzętem komputerowym zaufaliśmy właśnie tej amerykańskiej firmie, a dzięki długoletniej współpracy udało się nam wypracować korzystny system rabatowania dla naszych Klientów.

Dowiedz się więcej!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Krok 1/5
Nazwa tematu, który Cię interesuje.
Krok 2/5
Jaką informcję chciałbyś uzyskać?
Chcę dostać materiały reklamowe
Chcę spotkać się z handlowcem
Chcę kupić program
Chcę dostać konto partnerskie
Krok 3/5
Podaj swoje dane osobowe.
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Krok 4/5
Podaj swoje dane kontaktowe.
Krok 5/5
Jeśli masz jakieś uwagi, napisz.
Napisz do nas
Treść Wiadomości
Twój Mail